TOP 5 solo hikers

 • Laimutė Sodaitytė-Karpavičienė

  certificate icon certificate icon certificate icon

  805714/564

 • tomas.kajokas

  318571/223

 • Paulius Baltrušaitis

  307143/215

 • Martynas Talmantas

  301429/211

 • Vilma Macijauskienė

  268571/188

 • steps/km

Apie mus - pateikiama bendroji puslapio informacija.
Masiniai žygiai about us apie mus

Masiniai žygiai

 Ar norite žygiuoti kartu su Pėsčiųjų turas organizacija ir mėgautis pačia nuostabiausia lietuviška gamta? Jeigu taip, tuomet mes kviečiame jus dalyvauti su geriausiu žygių organizatoriumi Lietuvoje organizuojamuose žygiuose po Lietuvą. O vietų Lietuvoje tikrai yra nuostabių ir tikrai dar neatrastų. Atraskime jas kartu, žygiuokime kartu, būkime kartu!

pradinis puslapis
Solo žygiai

Solo žygiai

Vieno asmens, dviejų ir daugiau asmenų, šeimos, įmones, komandos, šventės dalyvių pėsčiųjų žygiai neprisirišant prie renginio laiko, datos. Taip, tai yra SOLO žygiai. Savaitgalio pėsčiųjų žygiai gamtoje su geriausiu žygio organizatoriumi leis jums žygiuoti be renginio organizatoriaus apribojimų. Jauskis laisvai, leisk sau nuspręsti  per kiek laiko praeisi maršrutą.

Apie mus

Pėsčiųjų turas – tai žygiai po dar nepažintas ir neatrastas vietas.

Pėsčiųjų turas – organizacija, suteikianti unikalią galimybę išbandyti save, gimusi iš pasaulio žygeivių vizijos. Didžiausias džiaugsmas mums – pasidalinti pėsčiųjų žygių taku masiniuose ir SOLO žygiuose su Jumis įvairiausiuose ir paslaptingiausiuose kampeliuose… Pėsčiųjų žygiai , solo žygiai, masiniai žygiai – sveikatinimasis..
Mūsų požiūris yra paprastas: organizuoti ir skatinti eiti žygius. 

Mūsų žygiai suteiks galimybę Jums atrasti save, suprasti kokius gamtos grožius slepia Lietuva ir kiek mes esame dar neaplankę lankytinų objektų mūsų šalyje. Leisime tai patirti mūsų gražiausiuose maršrutuose, kurie kas savaitę pasipildo mūsų SOLO sąraše. Pėsčiųjų žygiai skirti šeimoms su vaikais, draugams

Nors natūralu, kad norisi įšokti į mašiną ir važiuoti į mėgstamą pėsčiųjų taką, tai padaryti nebūtinai yra pats protingiausias pasirinkimas. Žygiai yra panašūs į namo dažymą tuo, kad pasiruošimas yra toks pat svarbus, kaip ir pati tikroji veikla. Taigi, prieš išvykdami, vadovaukitės šiais patarimais:

Praneškite žmonėms, kur žygiuosite ir kada tikitės sugrįžti. Prieš pradėdami kelionę, išstudijuokite savo žemėlapius. Laiko kontrolės planas.  Pateikite žemėlapį artimam žmogui jūsų nelaimės atveju. Tai svarbu, ar vykstate į dienos žygį netoliese esančiame parke, ar į kelių dienų žygį. Keliaudami su kuprinėmis, suplanuokite, kur kiekvieną vakarą stovėsite, taip pat tako atkarpą, kuria kiekvieną dieną žygiuosite, jei jums reikės tiksliai nustatyti evakuaciją. Geriausias draudimas yra rašytinis priminimas, kuriame pateikiama visa jūsų informacija su tuo, kas nevažiuoja ir kuris tikisi, kad grįšite 🙂

Mes siūlome:

Masiniai žygiai
Solo žygiai
Vaizdingi Lietuvos maršrutai
Detalus kelionės planas

Maitinimas

about us
Apie mus

Loading