Masiniai žygiai

Showing 1–27 of 101 results

Pėsčiųjų žygiai, masiniai žygiai. Ar norite žygiuoti kartu su mumis ir mėgautis pačia nuostabiausia lietuviška gamta? Jeigu taip, tuomet mes kviečiame jus dalyvauti mūsų organizuojamuose žygiuose po Lietuvą. O vietų Lietuvoje tikrai yra nuostabių ir tikrai dar neatrastų. Atraskime jas kartu, žygiuokime kartu, būkime kartu! Masiniai žygiai puikus būdas atitolti nuo kasdienių rūpesčių!

Esame jauna masinius žygius organizuojanti organizacija, tačiau mūsų komandą sudaro patys geriausi žygių maršrutus ir organizavimo ypatumus išmanantys nariai! Jau per pirmuosius organizavimo metus, tapome lyderiaujanti žygių organizacija Lietuvoje! Kaip pavyzdys pėsčiųjų žygiai tokie kaip „Velnio keliais” Aukštadvaryje sulaukė didžiausio pasisekimo ir jame dalyvavo beveik 2000 žygeivių. Masiniai žygiai organizuojami taip, kad didelė masė žmonių nesusiburtų kamštyje, o taip kad laiko intervalai leistų laisvai išeiti iš savo starto pozicijos.  Girdime pagyrimus ir pastebėjimus, todėl tai suteikia paskatą mums, daryti žygiu dar labiau žinomais ir netgi išeiti į pasaulinė rinką!  Masiniai žygiai – pėsčiųjų žygiai ateitis!

Pėsčiųjų žygiai tai nepakeičiama sveikatinimo veikla, kurią negali pakeisti joks kitas sportas. Tai nekenkia mūsų sveikatai, tai padeda lavinti mūsų širdies ir kraujagyslių darbą, mažinti streso riziką, atsikratyti nerimo, kadangi mes susiliejame su gamta, einame su daugybė žygeivių iš visų Lietuvos kampelių, susipažįstame, atrandame save. Pėsčiųjų žygiai turi vis daugiau naujovių. Mūsų žygiai neapsieina be poilsio zonų, gyvūnų girdymo punktų, žygeivių maitinimo, medicinos priežiūros punkto. Dažnai masinių žygių metu organizuojame parodas, kuriose galite pamatyti įvairius pasirodymus, Lietuvos tarnybas: policiją, kariuomenę, kalėjimų departamentą, saugumo tarnybas ir tt. Vertėtų paminėti, kad mūsų masiniai žygiai yra skirti ir vaikams. Tam yra pritaikytos tam tikros trasos, kurias mūsų mažieji žygeiviai gali įveikti. Be abejonės turime ir tąsų, kurios gali būti pravažiuojamos su vaikiškai vežimėliais į pėsčiųjų žygį atvykusioms mamoms. Lauksime jūsų ! Tikimės, kad masiniai žygiai jums patiks!

Loading