Apie mus

Pėsčiųjų turas – tai pėsčiųjų žygiai po dar nepažintas ir neatrastas vietas. Savaitgalio žygiai su PTuru.

Mes esame organizacija, suteikianti unikalią galimybę išbandyti save, gimusi iš pasaulio žygeivių vizijos. Didžiausias džiaugsmas mums – pasidalinti pėsčiųjų taku su Jumis įvairiausiuose ir paslaptingiausiuose kampeliuose… Nuostabiausias paskatinimas buvo tada, kaip apie mus atsiliepė žygeivė su neeiline fraze: “Apie jūsų organizuojamus žygius sklinda legendos!”  Savaitgalio žygiai kaip tik Jums!  Mūsų požiūris yra paprastas: organizuoti ir skatinti eiti žygius. 

Apie mus

Mums patinka žingsniuoti per rudeninių lapų nuauksintą mišką, gerti rudens darganą ir šypsotis žvelgiant į išskrendančių gervių virtines, mums gera bristi per purų, raganų taukais blizgantį sniegą (taip sakydavo mano senelė), apglėbti seną sniego skara apsigaubusią eglę, o vakarop, prieblandai gaubiant miško takelius, pasimėgauti laužo spinduliuojančia šiluma ir puodeliu dar vasarą surinktų žolelių arbatos. Savaitgalio žygiai – istorija apie mus.. Mūsų pėsčiųjų žygiai vieni įdomiausių ir mėgstamiausių Lietuvos žygeivių…

Apie mus

Žygio metu mes siūlome:

Vaizdingi Lietuvos maršrutai
Detalus kelionės planas

Maistą
Šaldomus purškalus
Koncentruotus vitaminus
Vandenį

Šunų girdymo zoną
Tualetus
Muziką
Diplomus, medalius

Apie mus

Pėsčiųjų turo komanda organizuoja visišką naujovę t. y. nuo šiol visus maršrutus galėsite startuoti ir finišuoti toje pačioje vietoje, bet kurią dieną, bet kurią valandą neprisirišant prie laiko ar vietos ir gauti už tai apdovanojimą – (Diplomą/medalį)! Jeigu jūs nuspręsite PTuro organizuojamą žygį eiti savo numatytu laiku sekite sekančias instrukcijas:

Solo žygiai

Diplomas už 10 SOLO

Solo žygiai

Diplomas už 20 SOLO

Solo žygiai

Diplomas už 50 SOLO

Komanda

pradinis puslapis

Ruslanas
Prezidentas

pradinis puslapis

Eglė
Prezidento pavaduotoja

pradinis puslapis

Danielius
Vyriausias logistas

pradinis puslapis

Romas
Marketingo specialistas

pradinis puslapis

Dmitrijus
Maitinimo koordinatorius

pradinis puslapis

Antanas ir Einira
Techniniai specialistai

Vidas
Fotostendo žvaigždė

pradinis puslapis

Justinas
Punkto vadas