SOLO diplomai ir sertifikatai

SOLO diplomai ir sertifikatai (Saulės, dangaus ir žolės)

SOLO diplomai ir sertifikatai

Sveiki miegi žygeiviai!

Kolekcionuok SOLO  žygius ir gauk už kiekvieną SOLO žygį po diplomą, kurį matysi savo paskyroje 🙂

Taip pat turime naujieną! Solo diplomai ir sertifikatai skirstomi:

10 SOLO žygių įveikę –  apdovanojami ŽOLĖS ŽYGEIVIO SERTIFIKATU (Grass hiker certificate).

20 SOLO žygių įveikę –  apdovanojami DANGAUS ŽYGEIVIO SERTIFIKATU (Sky hiker certificate)/

50 SOLO žygių įveikę – apdovanojami  SAULĖS ŽYGEIVIO SERTIFIKATU (Sun hiker certificate).

Visus šiuos sertifikatus jūs matysite savo paskyroje, kurie automatiškai atsiras įveikus jums atitinkamą kiekį SOLO žygių.  

Žygeivio aplinka, kurioje matote kokį skaičių žygių įveikėte, kiek nuėjote kilometrų ir koks įveiktas ilgiausias maršrutas. Tai suteikia galimybę Jums sekti jūsų maršrutus. Kiek matome iš pateikto pavyzdžio, kad žygeivis yra praėjęs 21 žygį,

todėl jis yra apdovanojamas dviem sertifikatais, kurie yra paryškinti – 10 SOLO ir 20 SOLO sertifikatai. Juos galima susigeneruoti paspaudus žodį DIPLOMAS.

Svarbu paminėti, tai, kad Jūsų surinkti SOLO žygiai atsispindės TOP 5 žygeivių garbės lentoje, kuri yra svetainės pagrindiniame puslapyje. (jeigu nerodo garbės lentos, spustelkite PTuras logotipą kairiajame kampe ir būsite nukreipti į pagrindinį puslapį). Būtina paminėti, kad bus ateityje sudaryta TOP 100 

Taip pat sertifikatuose ir kiekvieno įveikto SOLO diplomuose bus įrašytas toks pavadinimas, kokį Jūs esate įrašę Paskyros duomenys skiltyje. Ten galite redaguoti savo vardą ir slapyvardį.

SOLO diplomai ir sertifikatai. Kiekvienas sugeneruotas diplomas turi savo ID kodą, kuris yra skiriamas už atitinkamai praeitą maršrutą, todėl vienas ID kodas galioja tik vienam asmeniui pagal PTuras privatumo politiką. Todėl generuoti diplomą galite tik vienam žygeiviui. Pažeidus politiką tokie žygeiviai bus blokuojami ir neturės galimybės būti PTuras klientais.

Tikimės ši informacija suteikta aiškiai ir suprantamai. Esant, bet kokiems klausimams tikimės neliksite nuošalėje ir užduosite visus jums rūpimus klausimus. Taip pat lauksime visada pasiūlymų ir tobulinimų mūsų projektui.

 

P.S. COVID-19 situacija

Ji labai stipriai paveikė mūsų masinių žygių planus, tačiau nenusivilkite, turime naujų žygių, kurie bus kaip ir kiekvienais metais Lietuvos mėgstamiausių žygių TOP’ uose ir neabejojame, kad jums jie patiks 🙂 Mūsų komanda atsižvelgia į visų siūlymus ir sudaro pačius gražiausius maršrutus masiniams žygiams, tad jau liepos 24 d. perkeltas ir neabejotinai įvyksiantis pėsčiųjų žygis „Velnio keliais 21” su skaniąja karo lauko virtuve ir ARMYLIFE komanda 🙂

Linkėjimai nuo PTURAS komandos!

 

 

 

Loading