Solo žygiai

Šalis

Sudėtingumo lygis

Žygio atstumas

Ypatumai

Rodoma 1–16 iš 144

Solo žygiai.

Vieno asmens, dviejų ir daugiau asmenų, šeimos, įmones, komandos, šventės dalyvių pėsčiųjų žygis neprisirišant prie renginio laiko, datos. Tai itin patogu, kadangi nusipirkus bilietą galite eiti kada norite. Svarbiausias momentas yra tas, kad jus nusistatote sau patogų laiką , patogų tempą, darote kokias norite pertraukas, galite nutraukus trasą pratęsti kitą dieną . Mūsų tikslas – suteikti Jums galimybe prasižygiuoti be renginio organizatoriaus apribojimų, leisti jaustis laisvai, leisti Jums nuspręsti patiems per kiek laiko praeisite maršrutą, aplankysite rekomenduotinas vietas ar kiek laiko praleisite gryname ore. Svarbiausia – organizmo grūdinimas, sveikatinimasis, lankytinų vietų pažinimas nesvarbu kokia tai bebūtų forma. Pasinaudokite mūsų rekomendacijomis, kurios nurodo kaip SOLO žygiai turi būti vertinami prieš jiems pasiruošiant. SOLO nereiškia, kad privalai eiti vienas. Tu gali būti ir su grupe! Mūsų idėja -SOLO žygiai per visą pasaulį, todėl sekite nuorodą www.solohikes.com, kurioje greitu metu rasite populiariausių pasaulio šalių žygio maršrutus! Jeigu būsi Prancūzijoje ar kitoje Europos šalyje įsijunk solohikes.com ir rask artimiausius žygius prie tavo buvimo vietos, tai tikrai pagelbės tau pamatyti pačius gražiausius pasaulio maršrutus!

KAIP VISKAS VEIKIA?

1. Perkate bilietą.
2. Einate į savo paskyrą ir tiesiogiai portale naudojatės žemėlapiais.
3. Po žygio generuojate diplomą savo paskyroje.
4. Perkate sekančius žygius.
5. Parodant jūsų ryžtą ir įveikus 10, 50 ir 100 solo žygių, galėsite generuoti SERTIFIKATĄ, bei savo paskyroje, matysite jūsų nueitų kilometrų skaičius.

NUOLAIDOS.

Pamėk/sek  Pėsčiųjų turas ir Solo hikes facebook puslapius ir gauk nuolaidų! Įkelk žygio momentus/ įdomias žygio istorijas/ diskutuok  facebook grupėse: PTuro žygeiviai  ir solohikes.com ir gauk nuolaidų!