Privatumo politika

Privatumo politika

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.pesciujuturas.lt

Tikslas – mes kuriame patys/ naudojame kitų nemokamų Lietuvos ir užsienio portalų maršrutus pateiktus žygeiviams. Juos perdirbame ir pateikiame bendrą produktą už kurį kiekvienas žygeivis yra apdovanojamas diplomu. Taigi išvada – jūs perkate paskatinimą už įveiktą maršrutą. Taip pat jūs galite įkelti patys žemėlapius, kuriuos gali nemokamai 3 mėnesius naudotis kiti žygeiviai, vėliau tie produktai perkeliami į mokamus maršrutus, kurie yra sukomplektuojami, pridedami kontrolės, starto ir finišo taškai ir suprogramuojami taip, kad praėjus pėsčiųjų žygį gautumėte diplomą. 

MASINIAI žygiai – unikalus mūsų organizacijos produktas, kurį sukūrėme mes.

ŽYGIŲ ĮSIGIJIMAS.

 

Solo žygiai

Jūs įsigijate tik MARŠRUTO PAKETĄ. T.y. jūs einate vienas, kada norite, be organizatorių. Solo žygių nupirktas maršrutas padeda jums naviguoti einant savarankiškai bei matyti žemėlapyje uždėtus rekomenduotinus WC, lankomų objektų ir kitus taškus. MARŠRUTO PAKETAI pardavėjo iniciatyva gali būti keičiami į BILIETUS. 

Masiniai žygiai.

Yra du skirtingi pardavimų tipai. Parduodami iki renginio leidimo išdavimo maršruto paketai solo žygių principu arba skelbiamas planuojamas renginys ir pildoma forma žygeivių duomenims rinkti. Organizatorius nusprendžia savarankiškai kokią formą taikyti.

Planuojamas renginys.

Organizatorius gali pasirinkti tokią formą su prierašu, kad renginys yra planuojamas. Dalyvis negali būti tikras ar renginys įvyks. Bilietai neparduodami, o pildoma registracijos forma, pareikšti norui dalyvauti jeigu leidimas renginiui bus išduotas ir bilietai bus prekyboje. Šioje formoje vykdoma pasyvi reklama.

Parduodami maršruto paketai

VISI Masinių žygių bilietai, kurie yra parduodami iki leidimo renginiui išdavimo laikomi MARŠRUTO PAKEITAIS. t.y. jie įgauna privilegijas naudotis tik MARŠRUTO PAKETU, bet kuria diena, bet kuriuo metu, neprisirišant prie organizatoriaus.

Gavus leidimą iš organizatoriaus, jūsų esami MARŠRUTO paketai tvansformuojasi į BILIETUS, o naujai perkami žygiai iškarto iškarto įgauna BILIETO pirkimo procedūrą. Įsigyjant masinį žygį jūs įsigyjate BILIETĄ. T.y. paslaugų paketą, kurį siūlo organizatorius. Organizatorius vykdo bilietų kontrolę ir tiesiogiai dalyvauja procese. Įsigijus bilietą asmuo gauna tokias paslaugas kaip Organizatoriaus registraciją ir bilietų kontrolę, informacijos gyvą teikimą, parkavimą, maitinima, WC ir kitas panašias paslaugas, kurių kiekis priklauso nuo pasirinkto maršruto.

Komunalinės paslaugos

Įrankiai ir indai – kiekvienas žygeivis privalo su savimi turėti atsinešti į renginį daugkartinio naudojimo indus ir įrankius. PTuras organizacija skatina ekologiją, todėl neturint indų ir įrankių žygeivis nebus maitinamas.

Kitos šiukšlės – kiekvienas žygeivis, kuris turi savarankiškai atsinešęs užkandžių ar maisto ir po jo liekusiomis atliekomis pasirūpinti pats. Jis privalo jas pasiimti su savimi. Organizatorius draudžia mesti šiukšles į viešojo naudojimo konteinerius.

RENGINIO DATOS KEITIMAS

Renginio organizatorius pasilieka sau teisę keisti renginio datą. Dažniausias tikėtinas datos keitimas galimas dėl COVID-19 griežtų reikalavimų dėl renginių vykstančių LR teritorijoje, dėl leidimo išdavimo kitai datai ir nepatvirtinamas esamai. 

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Fotonuotraukos. Pirkėjas įsipareigoja nedrausti publikuoti savo paties ir savo bilieto papildomų dalyvių fotonuotraukų, kuriose yra mažamečiai vaikai ar nepilnamečiai asmenys. Tai pat įsigijus bilietą, nedrausti fotografams fotografuoti. Renginio metu gali būti prašoma nuotraukos nepublikuoti ir atsiuntus raštišką prašymą.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Slapukai (cookies)

Svetainė išsaugoja slapukus.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Iš kitų tinklalapių įkeltą turinį atsako įkėlęs tą turinį varototojas. 

Jūsų teisės 

Kiekvienas veiksmas gali būti skundžiamas arba diskutuojamas su organizatoriais. [email protected] prieš perkant bilietus ar maršruto paketus.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis.

PTuras pėsčiųjų žygiai yra organizuojami derinant su visomis būtinomis valstybinėmis institucijomis. Žygio metu dalyviai nusprendus organizatoriui gali gauti maitinimą, tačiau organizatorius numato, kokiu atveju žygeivis gaus maitinimą. Organizatorius neįsipareigoja pamaitinti visų renginio dalyvių. Žygio trasos pateikimas žemėlapyje yra rekomendacinio pobūdžio, todėl dalyvis gavęs žemėlapį neprivalo laikytis renginio organizatoriaus nustatyto maršruto. Žygio žymėjimas nėra privalomas, kadangi dalyvis gauna žemėlapį su rekomendacinio pobūdžio maršrutu. Maršrutas žymimas principu – jeigu keliais išsišakola, žymėjimas dedamas už vedančiojo posūkio. Maršrutų žymėjimo atstumai nėra nustatomi. Žymėjimų dažnumas nenumatomas. Renginio organizatoriaus maršrutas matuojamas google maps pateikta matuokle (žygio dieną maršrutas gali kisti iki 10 proc.), tačiau dalyvių nueitas atstumas gali skirtis nuo renginio žemėlapyje ar informacinėje erdvėje paskelbtu maršruto atstumu, atsižvelgiant į žygeivių naudojamas žingsnių matavimo priemones. Renginio organizatorius turi teisę neįteikti diplomų renginio dalyviams, kurie pažeidė KET taisykles, vartojo necenzūrinius žodžius, nesilaikė žygio taisyklių. Žygeiviai organizatoriaus nuožiūra pastebėjus, be atskiro faktinio įrodymo gali  diskvalifikuoja žygeivį neribotam terminui. Su faktiniu įrodymu žygeivis diskvalifikuojamas organizatoriaus nuožiūra.

MASINIAI ŽYGIAI.

 1. Pirkėjas gali susigrąžinti pinigus tik tuo atveju, jeigu renginys yra atšaukiamas.
 2. Pirkėjui pinigai nėra gražinami jeigu organizatorius pateikia naują renginio datą.
 3. Pirkėjas gali bilietą parduoti kitam asmeniui.

Kiekvienas bilieto pirkėjas turi įsivertinti riziką dėl bilieto pirkimo atsižvelgdamas į šiandienines COVID aktualijas, bei apribojimus atsižvelgiant į LR įstatymus, nuostatas, nurodymus, apribojimus ir kt. dokumentus. Organizatorius pasilieka teisę spręsti dėl pinigų už bilietus gražinimą kiekvienu pirkėjo individualiu atveju.

 

SOLO ŽYGIAI. 

Bendra informacija. Vieno asmens, dviejų ir daugiau asmenų, šeimos, įmones, komandos, šventės dalyvių pėsčiųjų žygis neprisirišant prie renginio laiko, datos. Tai itin patogu, kadangi nusipirkus paketą  galite eiti kada norite. Svarbiausias momentas yra tas, kad jus nusistatote sau patogų laiką , patogų tempą, darote kokias norite pertraukas, galite nutraukus trasą pratęsti kitą dieną . Mūsų tikslas – suteikti Jums galimybe pražygiuoti be renginio organizatoriaus apribojimų, leisti jaustis laisvai, leisti Jums nuspręsti patiems per kiek laiko praeisite maršrutą, aplankysite rekomenduotinas vietas ar kiek laiko praleisite gryname ore. Svarbiausia – organizmo grūdinimas, sveikatinimasis, lankytinų vietų pažinimas nesvarbu kokia tai bebūtų forma. Pasinaudokite mūsų rekomendacijomis, kurios nurodo kaip SOLO žygiams reikėtų pasiruošti. Jos pateiktos SOLO ŽYGIŲ ATMINTINĖJE.
Įkelk maršrutą. Kiekvienas užsiregistravęs vartotojas gali įkelti produktą į svetainę sukuriant pavadinimą, aprašymą, parenkant ypatumus, atstumą, sudėtingumo lygį, valstybę, patalpinant nuotraukas. Įkeldamas nuotraukas vartotojas patvirtina, kad jis duoda leidimą publikuoti nuotraukas svetainėje neribotam terminui, taip pat patvirtina, kad nuotraukos pagal nuosavybės teises priklauso jam, priešingu atveju produktą kėlęs vartotojas yra atsakingas už klaidingo turinio įkėlimą ir nuosavybės teisių pažeidimą ir atsako tiesiogiai nuostolius patyrusiam asmeniui. Privatumo politika  nustato, kad įkeltas produktas tampa PTuro nuosavybe, kurią jis neatlygintinai administruoja. Vartotojas skatinamas 2 virtualiais eurais už įkeltą produktą. Visi įkelti vartotojų produktai po 90 dienų gali tapti mokami. Produktą įkėlęs vartotojas juo gali naudotis nemokamai nemokamai.  Kaip įkelti maršrutą į svetainę | Maršruto piešimas google maps ir jo eksportavimas| – YouTube
Pastaba. SOLO maršrutai yra preliminarūs todėl padaryti ne visada tiksliai. Nubraižytos linijos SOLO žygiuose yra rekomendacinio pobūdžio skirtos tik orientavimuisi. Organizatoriaus nubrėžtas SOLO maršrutas nevisada tikslus, nebūtinai veda keliais. Pirkėjui pinigai nėra grąžinami.
Saugumas. Kiekvienas bilieto pirkėjas turi įsivertinti riziką dėl bilieto pirkimo atsižvelgdamas į šiandienines COVID aktualijas, bei apribojimus atsižvelgiant į LR įstatymus, nuostatas, nurodymus, apribojimus ir kt. dokumentus. Organizatorius pasilieka teisę spręsti dėl pinigų už bilietus gražinimą kiekvienu pirkėjo individualiu atveju.

DOVANŲ KUPONAI.

Įsigijus dovanų kuponą, galima jį panaudoti žygiuose. 

ŽYGIO TAISYKLĖS.

Privaloma turėti:

 1. Atšvaistą arba šviesą atspindinčią liemenę, žibintuvėlį;
 2. žygiams pritaikytą aprangą ir avalynę.

Žygyje gali dalyvauti Lietuvos ir užsienio šalių kariai, civiliai nuo 16 metų amžiaus. Jaunesni nei 16 metų amžiaus asmenys gali dalyvauti tik su tėveliais arba turintys patvirtinantį leidimą iš tėvų ar globėjų. Nepilnamečiai asmenys gali dalyvauti tik grupės sudėtyje su pilnamečiu grupės vadovu. Įveikdami maršrutą, žygio dalyviai ir grupės nesivaržo jeigu to nenumato organizatoriai kitaip.

Kiekvienas žygio dalyvis asmeniškai atsako už savo daiktus ir sveikatą (žygio organizatoriai sveikatą rekomenduoja pasitikrinti prieš žygį). Kiekvienas žygio dalyvis pats įvertina savo pajėgumą kokiu tempu eiti žygį, kad nejausti sunkumo. Organizatorius negali ir neturi teisės kontroliuoti žygeivio tempo, kuris gali kenkti žygeivio sveikatai. Organizatoriai neatsako už žygeivio nukrypimą nuo maršruto ar elgseną žygio metu (pvz.: einant žygio maršrutu šalia jo išsidėstęs ežeras ir žmogus nusprendė nusimaudyti).

Visų žygių metu organizatorius suteikia PRIVILEGIJĄ eiti organizatoriaus sukurtu maršrutu, o ne privalomybę per prievartą eiti nustatytu maršrutu.

 Žygio dalyvis (esantis komandoje ir individualus) privalo:

 1. laikytis žygio taisyklių;
 2. eidamas keliais, laikytis kelių eismo taisyklių;
 3. saugoti savo asmeninius daiktus;
 4. informuoti komandos vadovą arba žygio komitetą apie pasitraukimą iš žygio.
 5. žygio dalyvis, susižeidęs arba sutrikus sveikatai, privalo kreiptis į medikus bei informuoti esant galimybei organizatorius;
 6. žygio metu tausoti savo sveikatą, nepervertinti savo jėgų;
 7. laikytis etikos normų, nepažeisti žmogaus teisių ir laisvių, būti drausmingais žygio dalyviais.
 8. tausoti gamtą ir aplinką.

Žygio metu draudžiama:

 –         naudotis bet kokiomis transporto priemonėmis;
–          bėgti;
–          skleisti politinę propagandą;
–          pažeidinėti viešąją tvarką;
–          pažeidinėti kelių eismo taisykles;
–          šiukšlinti stovyklų teritorijose, poilsio vietose, žygio maršrute.
Žygio dalyviams, pažeidusiems šias taisykles, bus pareikštas įspėjimas, o pakartotinai jas pažeidę dalyviai bus diskvalifikuojami. Žygio metu gali būti nurodyti ir kiti reikalavimai, kuriais žygio dalyviai privalės vadovautis.

Žygio dalyviai privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jomis vadovautis registracijos ir žygio metu. Šias taisykles tvirtina, papildo ir keičia žygio organizatoriai.

Dalyvis startavęs žygyje, apmokėjęs startinį mokestį patvirtina, kad su taisyklėmis susipažinęs.

 • PARKUOTIS privaloma nurodytose organizatoriaus parkavimo zonoje (pažymėta mėlynai).
  Privaloma laikytis KET taisyklių. Priešingu atveju už automobilio parkavimą atsako automobilio vairuotojas.

Informuojame, jog atvykdami į renginį Jūs sutinkate, kad renginio metu bus fotografuojama, daromi vaizdo ir garso įrašai, todėl informuojame, kad Jūs galėsite būti juose matomas (-a) / girdimas (-a), šios nuotraukos ir / arba įrašai gali būti talpinami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose žiniasklaidos priemonėse

 

Loading