Privatumo politika

Privatumo politika

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.pesciujuturas.lt

Tikslas – mes kuriame patys/ naudojame kitų nemokamų Lietuvos ir užsienio portalų maršrutus pateiktus žygeiviams. Juos perdirbame ir pateikiame bendrą produktą už kurį kiekvienas žygeivis yra apdovanojamas diplomu. Taigi išvada – jūs perkate paskatinimą už įveiktą maršrutą. Taip pat jūs galite įkelti patys žemėlapius, kuriuos gali nemokamai 3 mėnesius naudotis kiti žygeiviai, vėliau tie produktai perkeliami į mokamus maršrutus, kurie yra sukomplektuojami, pridedami kontrolės, starto ir finišo taškai ir suprogramuojami taip, kad praėjus pėsčiųjų žygį gautumėte diplomą. 

MASINIAI žygiai – unikalus mūsų organizacijos produktas, kurį sukūrėme mes.

RENGINYS KARANTINO/ EKSTREMALIOS SITUACIJOS METU.

Neįvykus renginiui ir ESANT KARANTINO APRIBOJIMAMS BEI GALIOJANČIOMS VYRIAUSYBĖS NUOSTATOMS/ NURODYMAIS/ ĮSAKYMAIS DĖL RENGINIŲ RIBOJIMO RENGINIO DIENAI SKELBIAME SAVARANKIŠKĄ ŽYGĮ , KURIAME BUS SUŽYMĖTAS REKOMENDACINIS MARŠRUTAS. ASMENYS ĮSIGIJĘ BILIETUS GALĖS DALYVAUTI SAVARANKIŠKAI BE ORGANIZATORIAUS, MARŠRUTAS BUS SUŽYMĖTAS,  KONTROLINIAI PUNKTAI BUS SUDĖLIOTI TIK DĖL ORIENTYRO BET BE KONTROLĖS ASMENŲ. MAITINIMO NEBUS. FINIŠAVUS MES LAUKSIME JŪSŲ EL. LAIŠKŲ SU PRAŠYMU ATSIŲSTI DIPLOMUS 🙂 DAUGIAU INFORMACIJOS PRIVATUMO POLITIKOJE. VISAS PĖSČIŲJŲ ŽYGIS IR MŪSŲ MARŠRUTO PATEIKIMAS YRA REKOMENDACINIO POBŪDŽIO. ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ JŪSŲ SVEIKATĄ, UŽ SĄLYGAS, KURIOS DAŽNIAUSIA ĮGYVENDINAMOS RENGINIO METU (Maitinimas įskaičiuotas, diplomai teikiami finiše, žemėlapiai duodami,  medaliai išduodami papildomai įsigyjant, ir kitos partnerių dovanos.  RENGINYS performuojamas į savarankišką SOLO ŽYGĮ, kurio metu jūs esate atsakingi už viską patys. 

 

RENGINIO DATOS KEITIMAS

Renginio organizatorius pasilieka sau teisę keisti renginio datą. Dažniausias tikėtinas datos keitimas galimas dėl COVID-19 griežtų reiklavimų dėl renginių vykstančių LR teritorijoje.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Fotonuotraukos. Pirkėjas įsipareigoja nedrausti publikuoti savo paties ir savo bilieto papildomų dalyvių fotonuotraukų, kuriose yra mažamečiai vaikai ar nepilnamečiai asmenys.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės 

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Privatumo politika. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis.

PTuras pėsčiųjų žygiai yra organizuojami derinant su visomis būtinomis valstybinėmis institucijomis. Žygio metu dalyviai nusprendus organizatoriui gali gauti maitinimą, tačiau organizatorius numato, kokiu atveju žygeivis gaus maitinimą. Organizatorius neįsipareigoja pamaitinti visų renginio dalyvių. Žygio trasos pateikimas žemėlapyje yra rekomendacinio pobūdžio, todėl dalyvis gavęs žemėlapį neprivalo laikytis renginio organizatoriaus nustatyto maršruto. Žygio žymėjimas nėra privalomas, kadangi dalyvis gauna žemėlapį su rekomendacinio pobūdžio maršrutu. Maršrutas žymimas principu – jeigu keliais išsišakola, žymėjimas dedamas už vedančiojo posūkio. Maršrutų žymėjimo atstumai nėra nustatomi. Žymėjimų dažnumas nenumatomas. Renginio organizatoriaus maršrutas matuojamas google maps pateikta matuokle (žygio dieną maršrutas gali kisti iki 10 proc.), tačiau dalyvių nueitas atstumas gali skirtis nuo renginio žemėlapyje ar informacinėje erdvėje paskelbtu maršruto atstumu, atsižvelgiant į žygeivių naudojamas žingsnių matavimo priemones. Renginio organizatorius turi teisę neįteikti diplomų renginio dalyviams, kurie pažeidė KET taisykles, vartojo necenzūrinius žodžius, nesilaikė žygio taisyklių. Žygeiviai organizatoriaus nuožiūra pastebėjus, be atskiro faktinio įrodymo gali  diskvalifikuoja žygeivį neribotam terminui. Su faktiniu įrodymu žygeivis diskvalifikuojamas organizatoriaus nuožiūra.

MASINIAI ŽYGIAI.

 1. Pirkėjas gali susigrąžinti pinigus tik tuo atveju, jeigu renginys yra atšaukiamas.
 2. Pirkėjui pinigai nėra gražinami jeigu organizatorius pateikia naują renginio datą.
 3. Pirkėjas gali bilietą parduoti kitam asmeniui.

Kiekvienas bilieto pirkėjas turi įsivertinti riziką dėl bilieto pirkimo atsižvelgdamas į šiandienines COVID aktualijas, bei apribojimus atsižvelgiant į LR įstatymus, nuostatas, nurodymus, apribojimus ir kt. dokumentus. Organizatorius pasilieka teisę spręsti dėl pinigų už bilietus gražinimą kiekvienu pirkėjo individualiu atveju.

SOLO ŽYGIAI. 

Bendra informacija. Vieno asmens, dviejų ir daugiau asmenų, šeimos, įmones, komandos, šventės dalyvių pėsčiųjų žygis neprisirišant prie renginio laiko, datos. Tai itin patogu, kadangi nusipirkus bilietą galite eiti kada norite. Svarbiausias momentas yra tas, kad jus nusistatote sau patogų laiką , patogų tempą, darote kokias norite pertraukas, galite nutraukus trasą pratęsti kitą dieną . Mūsų tikslas – suteikti Jums galimybe prasižygiuoti be renginio organizatoriaus apribojimų, leisti jaustis laisvai, leisti Jums nuspręsti patiems per kiek laiko praeisite maršrutą, aplankysite rekomenduotinas vietas ar kiek laiko praleisite gryname ore. Svarbiausia – organizmo grūdinimas, sveikatinimasis, lankytinų vietų pažinimas nesvarbu kokia tai bebūtų forma. Pasinaudokite mūsų rekomendacijomis, kurios nurodo kaip SOLO žygiams reikėtų pasiruošti. Jos pateiktos SOLO ŽYGIŲ ATMINTINĖJE.
Įkelk maršrutą. Kiekvienas užsiregistravęs vartotojas gali įkelti produktą į svetainę sukuriant pavadinimą, aprašymą, parenkant ypatumus, atstumą, sudėtingumo lygį, valstybę, patalpinant nuotraukas. Įkeldamas nuotraukas vartotojas patvirtina, kad jis duoda leidimą publikuoti nuotraukas svetainėje neribotam terminui, taip pat patvirtina, kad nuotraukos pagal nuosavybės teises priklauso jam, priešingu atveju produktą kėlęs vartotojas yra atsakingas už klaidingo turinio įkėlimą ir nuosavybės teisių pažeidimą ir atsako tiesiogiai nuostolius patyrusiam asmeniui. Privatumo politika  nustato, kad įkeltas produktas tampa PTuro nuosavybe, kurią jis neatlygintinai administruoja. Vartotojas skatinamas 2 virtualiais eurais už įkeltą produktą. Visi įkelti vartotojų produktai po 90 dienų gali tapti mokami. Produktą įkėlęs vartotojas juo gali naudotis nemokamai nemokamai.  Kaip įkelti maršrutą į svetainę | Maršruto piešimas google maps ir jo eksportavimas| – YouTube
Pastaba. SOLO maršrutai yra preliminarūs todėl padaryti ne visada tiksliai. Nubraižytos linijos SOLO žygiuose yra rekomendacinio pobūdžio skirtos tik orientavimuisi. Organizatoriaus nubrėžtas SOLO maršrutas nevisada tikslus, nebūtinai veda keliais. Pirkėjui pinigai nėra grąžinami.
Saugumas. Kiekvienas bilieto pirkėjas turi įsivertinti riziką dėl bilieto pirkimo atsižvelgdamas į šiandienines COVID aktualijas, bei apribojimus atsižvelgiant į LR įstatymus, nuostatas, nurodymus, apribojimus ir kt. dokumentus. Organizatorius pasilieka teisę spręsti dėl pinigų už bilietus gražinimą kiekvienu pirkėjo individualiu atveju.

 

DOVANŲ KUPONAI.

Įsigijus dovanų kuponą, galima jį panaudoti tik SOLO žygiuose. 

ŽYGIO TAISYKLĖS.

Privaloma turėti:

 1. Atšvaistą arba šviesą atspindinčią liemenę, žibintuvėlį;
 2. žygiams pritaikytą aprangą ir avalynę.

Žygyje gali dalyvauti Lietuvos ir užsienio šalių kariai, civiliai nuo 16 metų amžiaus. Jaunesni nei 16 metų amžiaus asmenys gali dalyvauti tik su tėveliais arba turintys patvirtinantį leidimą iš tėvų ar globėjų. Nepilnamečiai asmenys gali dalyvauti tik grupės sudėtyje su pilnamečiu grupės vadovu. Įveikdami maršrutą, žygio dalyviai ir grupės nesivaržo jeigu to nenumato organizatoriai kitaip.

Kiekvienas žygio dalyvis asmeniškai atsako už savo daiktus ir sveikatą (žygio organizatoriai sveikatą rekomenduoja pasitikrinti prieš žygį). Kiekvienas žygio dalyvis pats įvertina savo pajėgumą kokiu tempu eiti žygį, kad nejausti sunkumo. Organizatorius negali ir neturi teisės kontroliuoti žygeivio tempo, kuris gali kenkti žygeivio sveikatai. Organizatoriai neatsako už žygeivio nukrypimą nuo maršruto ar elgseną žygio metu (pvz.: einant žygio maršrutu šalia jo išsidėstęs ežeras ir žmogus nusprendė nusimaudyti).

Visų žygių metu organizatorius suteikia PRIVILEGIJĄ eiti organizatoriaus sukurtu maršrutu, o ne privalomybę per prievartą eiti nustatytu maršrutu.

 Žygio dalyvis (esantis komandoje ir individualus) privalo:

 1. laikytis žygio taisyklių;
 2. eidamas keliais, laikytis kelių eismo taisyklių;
 3. saugoti savo asmeninius daiktus;
 4. informuoti komandos vadovą arba žygio komitetą apie pasitraukimą iš žygio.
 5. žygio dalyvis, susižeidęs arba sutrikus sveikatai, privalo kreiptis į medikus bei informuoti esant galimybei organizatorius;
 6. žygio metu tausoti savo sveikatą, nepervertinti savo jėgų;
 7. laikytis etikos normų, nepažeisti žmogaus teisių ir laisvių, būti drausmingais žygio dalyviais.
 8. tausoti gamtą ir aplinką.

Žygio metu draudžiama:

 –         naudotis bet kokiomis transporto priemonėmis;

–          bėgti;

–          skleisti politinę propagandą;

–          pažeidinėti viešąją tvarką;

–          pažeidinėti kelių eismo taisykles;

–          šiukšlinti stovyklų teritorijose, poilsio vietose, žygio maršrute.

Žygio dalyviams, pažeidusiems šias taisykles, bus pareikštas įspėjimas, o pakartotinai jas pažeidę dalyviai bus diskvalifikuojami. Žygio metu gali būti nurodyti ir kiti reikalavimai, kuriais žygio dalyviai privalės vadovautis.

Žygio dalyviai privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jomis vadovautis registracijos ir žygio metu. Šias taisykles tvirtina, papildo ir keičia žygio organizatoriai.

Dalyvis startavęs žygyje, apmokėjęs startinį mokestį patvirtina, kad su taisyklėmis susipažinęs.

 • PARKUOTIS privaloma nurodytose organizatoriaus parkavimo zonoje (pažymėta mėlynai).
  Privaloma laikytis KET taisyklių. Priešingu atveju už automobilio parkavimą atsako automobilio vairuotojas.

 

 1,595 total views,  1 views today