Pūčkorių pažintinis takas (Vilnius, Belmontas)

Šalis

Lietuva

Žygio tipas

Solo

Žygio atstumas (km)

3

Sudėtingumo lygis

Lengva

Kaina

0,00

Ypatumai: Kilpinis žygis, Maršrute pažintinis takas, Maršrute piliakalniai, Startas bet kur

Apie:

Pūčkorių pažintinis takas (Vilnius, Belmontas). Tai vienas įdomesnių maršrutų Vilniaus mieste! Kiekvienam, kuriam patinka eiti ir pajusti skirtingus žemės reljefo aukščius, skardžius ir duobes. Maršrutas gana trumpas, tačiau labai įvairus savo gamtos stebuklais. Maršrute matysite tekantį upelį, begales čiulbančių paukštelių bei žydinčių gėlių miške.. Visai netoliese šiame gamtos grožyje įsikūręs ir mūsų prezidentas, galbūt sutiksite jį  🙂 Apibendrinus galima teigti, jog maršrutas yra puikiai sutvarkytas, stendai prižiūrėti, medžiniai laiptai ir tilteliai sutvarkyti, aplinka tvarkinga!

Pūčkoriai – Vilniaus miesto dalis, kuri priklauso Pavilnių regioniniam parkui. Šis parkas yra viena žaliausių Vilniaus miesto dalių. Maršruto pradžia yra Belmontas. Jame galėsite pasigrožėti gamtos grožybėmis ir paragauti Lietuviškų patiekalų ir pradėti maršrutą su gardžiąją Belmonto kava. Maršrutas driekiasi didžiąja dalimi su upe – Vilnia.

Maršrutą galite atsisiųsti nemokamai mūsų pateiktoje nuorodoje iš solo žygių sąrašo 🙂 Pūčkorių pažintinis takas. Daugiau SOLO žygių rasite : ČIA – SOLO ŽYGIAI.

Ypač rekomenduoju praleisti laiką šiame take. Antra tako dalis sudarys jums galimybę prisėsti išsiskleidus pledą ir pabūti miesto gamtoje atitolus nuo pačio miesto šurmulio. Pakėlėje rasite ir spinteles prie poilsinių zonų su knygomis, kurias galite paimti ir skaityti.

Be abejonės užlipkite ant Pūčkorių piliakalnio! XIII–XIV a., jo papėdėje – akmens amžiaus stovykla.  Prie atodangos išlikę XVI a. patrankų liejyklos liekanų, vandens malūnas, palivarko pastatai. Vaizdas stulbinamas. Vilnius turius nuostabius vaizdus visai panosiai, kurių mes dažniausiai nežinome 🙂

Einant šį taką į naudą būtų netgi nuklysti ir pasigrožėti aplinka iš šono. Juk mes vadovaujamės tuo, kad GERA PASIKLYSTI TEISINGAME KELYJE!

Pasidalinkite savo istorijomis ir mes jas aprašysime. Atsiųskite nuotraukas, kelionės maršrutus ir mes padėsime pasidalinti gražia mūsų Lietuva!

Geros kelionės!


Pūčkorių pažintinis takas (Vilnius, Belmontas)

0,00

Jeigu perkate vieną iš suvenyrų, prašome užpildyti adreso lauką.

*Registracija atliekama pirkimo metu