Velnio keliais su Kalėjimų departamentu!

BAUSMIŲ VYKDYMO SISTEMOS ATSTOVAI RENGINYJE „VELNIO KELIAIS 2020“ PRISTATĖ PATAISOS PAREIGŪNO PROFESIJĄ

2020 m. liepos 4 d., Aukštadvaryje, Trakų rajone, renginyje „Velnio keliais 2020“, pritraukiančiame vis daugiau gamtos mylėtojų ir sveiką gyvenimo būdą propaguojančių žmonių, žygeivius viliojo Aukštaitijos girininkijos keliai ir Velnio duobės takai, kuriuose žiojėja klampios ir paslaptingos pelkės. Organizatoriai žygio dalyviams pateikė tikrą staigmeną: Aukštadvario miesto aikštėje skirtingų tarnybų pareigūnai pristatė savo profesijas ir draugiškai kalbino susidomėjusius žygio dalyvius, vietos gyventojus ir svečius.

Žygeiviai, keliautojai ir smalsūs miesto gyventojai turėjo progą susipažinti su Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centro instruktoriais ir kitų pavaldžių įstaigų – Pravieniškių pataisos namų–atvirosios kolonijos, Marijampolės pataisos namų Kinologijos skyriaus, Vilniaus pataisos namų pareigūnais, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Prevencinės grupės nariais. Lankytojai turėjo galimybę pasimatuoti Prevencinės grupės amuniciją, įsiamžinti su ja nuotraukose, gyvai pamatyti ir paliesti techniką ir specialiąsias priemones, kuriomis savo tarnyboje išskirtinais atvejais naudojasi pataisos pareigūnai.

Mažųjų lankytojų dėmesį patraukė įspūdingas keturratis, ant kurio užlipti ir įsiamžinti kartu su pataisos pareigūnais panoro ne vienas būsimas jaunasis pataisos pareigūnas. Parodomojoje programoje dalyvavo, ir bene daugiausiai žygeivių dėmesio sulaukė, keturkojai Marijampolės pataisos namų Kinologijos skyriaus pareigūnai.

Renginio dalyviai buvo apdovanoti Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centro suvenyrais ir atminimo dovanėlėmis, šypsenomis, nuoširdžiais palinkėjimais ir kvietimais stoti į mūsų – pataisos pareigūnų gretas!

Loading