„Navos smuklė“- puiki vieta nuostabaus ežero globoje

Ar girdėjai apie tokį Navos ežerą Trakų rajone? Bet pro Aukštadvario miestelį tikrai esi važiavęs ne kartą!

Šį kartą nepralėk pro šalį ir sustok ant Navos ežero kranto įrengtoje erdvioje automobilių aukštelėje.

Čia esi kviečiamas užsukti į „Navos smuklę“.

Kavinė–baras „Navos smuklė“ lankytojų laukia nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Duris išalkusiems ar norintiems pasigardžiuoti tik puodeliu karštos kavos, smuklė duris atveria visomis savaitės dienomis nuo 11 iki 17 val., o savaitgalį iki 18–19 val.

Beje, Navos smuklė yra draugiška gyvūnams.

Kavinėje vyrauja europietiškos virtuvės patiekalai. Patiekiami sotūs dienos pietūs, gausesnis meniu darbo dienomis.

Sezono metu iki rudens, kuomet ežeras lepina žuvimi, ketvirtadienis tradiciškai virsta žuvies diena. O dienoms trumpėjant ir dangui vis dažniau nusidažant pilkuma kavinė ima lepinti tikrais cepelinais. Taigi sekmadienis skelbiamas „Cepelinadieniu“.

Beje, visai neseniai „Navos smuklėje“ imtos kepti gardžios, traškiu padu picos. Žinai, visai kaip Italijoje!

Kavinė pasiūlys maistą išsinešimui ar leis pasisotinti vietoje, jaukioje aplinkoje, paprastais, bet ne prastais tiek šaltaisiais užkandžiais, salotomis, tiek gardžiais karštaisiais patiekalais bei pasilepinti desertais.

Kaip sako pačios smuklės šeimininkai, cit.: „Pas mus viskas įmanoma, nes mūsų svečiai gali įsitaisyti plačiai – ir salėje, ir vidiniame kiemelyje, ir ant lieptelio, ir ant kranto, priklausomai nuo oro ir savo norų.“

Dauguma patiekalų „Navoje“ pradedami ruošti tik gavus užsakymą, todėl tau gali tekti palaukti. Bet laikas čia tikrai neprailgs. Turi puikią progą pasivaikščioti ir pasigrožėti, vaizdingu ežero ir miško peizažu. Gali pasėdėti ant lieptelio ir paganyti akis po šviesų ir platų Navos ežerą.

Vasarą čia galite mėgautis maudynėmis ar tiesiog stebėti elegantiškai plaukiojančias gulbes. Mažiesiems lankytojams bus smagu pamaitinti pakrantėje laiką leidžiančias antis. O žemę papuošus sniego pusnims ir užšalus ežero vandeniui, takeliu per ledą gali pasiekti Meilės salą.

Štai, jau laikas mėgautis gardžiais valgiais!

Tarp specialaus meniu pasiūlymo rasi sultingų kibinų, firminės lašišos sriubos, žuvies patiekalų.

O kukoras su vištiena ir grybukais yra įdomiausias tarp siūlomų patiekalų. Tai virtų bulvių, miltų, kiaušinių su įdaryta vištiena, svogūniukais ir grybais (forma primena žemaičų blynus) patiekalas. Patiekiamas su sviesto grietinėlės padažu.

Renkantis desertą, akį patraukia Meringa „bindi“ – morenginis pyragaitis su ledais ar „churros“ – ispaniškos spurgytės, karštas obuolių pyragas gardintais ledais ir trintomis braškėmis.

Navoje galima paminėti įvairias šventes: šeimos, vardynų, gimtadienio, švęsti vestuves ar surengti įmonės pobūvį. Taip čia ruošiami atsisveikinimo pietūs artimojo netekties valandą. 

Kavinė „Nava“ siūlo pasinaudoti kita paslauga: maisto pristatymas į nurodytą vietą. 

Beje, Navos ežeras – puiki vieta aktyviam laisvalaikiui.

Nuo čia vasaros metu prasideda žygiai baidarėmis. Perplaukęs baidare Navos ežerą, smagiai „keliausi“ Verknės upe. Nuo čia gali pasirinkti tau patinkantį pėsčiųjų taką ir jeigu esi labai ištvermingas, turėsi progą pasiekti legendomis apipintą Velnio duobę.

Netoli nuo čia yra gausiai lankomas ,,Ąžuolynės“  poilsio pramogų parkas bei keturračiams pritaikytos trasos.

Tikiu, jog dabar, vykdamas pro šalį nepasididžiuosi ir užsuksi pas mus. Žinok čia esi visuomet laukiamas!

Apie smuklę gali pasiskaityti čia https://www.navossmukle.lt/ ir

https://www.facebook.com/navossmukle/

Loading