,,Navos smuklė“ – kavinė baras ant Navos ežero kranto

,,Navos smuklė– kavinė baras ant Navos ežero kranto

Kuomet važiuosite vaizdinga magistrale Vilnius–Trakai–Aukštadvaris–Marijampolė, nepatingėkite stabtelėti prie vaizdingo Navos ežero.

Magišku pavadinimu Mošos km. (Trakų raj, Aukštadvaris) esanti „Navos smuklė“ kviečia užsukti ir paskanauti čia ruošiamų patiekalų.

Argi neegzotiška pasilepinti gardžiu maistu mėgaujantis nuostabia Navos ežero panorama! Tikiu, jog taip sušuksite išvydę išties ypatingą vietą gamtoje.

„Navos smuklė“ lankytojų laukia nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Kavinė duris atveria visomis savaitės dienomis nuo 11 iki 17 val., o savaitgalį iki 18–19 val. Beje, Navos smuklė yra draugiška gyvūnams.

Erdvioje teritorijoje yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, elektromobilių greito įkrovimo stotelė bei patogus krantas pritaikytas maudynėms .

„Navos smuklėje“ vyrauja europietiškos virtuvės patiekalai. Patiekiami sotūs dienos pietūs, gausesnis meniu darbo dienomis, specialus meniu įvairioms šventėms paminėti.

Kavinė pasiūlys maistą išsinešimui ar leis pasisotinti vietoje, jaukioje aplinkoje, paprastais, tačiau gardžiais tiek šaltaisiais užkandžiais, salotomis, tiek kvapiais karštaisiais patiekalais. O po antrojo patiekalo  pasiūlys pasilepinti vienu ar kitu desertu.

Kaip sako pačios smuklės šeimininkai, cit.: „Pas mus viskas įmanoma, nes mūsų svečiai gali įsitaisyti plačiai – ir salėje, ir vidiniame kiemelyje, ir ant lieptelio, ir ant krantelio, priklausomai nuo oro ir savo norų.“

Dauguma patiekalų „Navoje“ pradedami ruošti tik gavus užsakymą, todėl gali tekti palaukti. Tad luktelėkite ir pasigrožėkite, pasimėgaukite laiku stebėdami miško ir vandens darną. Galite pasivaikščioti ežero pakrante atveriančia panoramą į šviesų, platų Navos ežerą. Vasarą čia galite išvysti elegantiškai plaukiojančias gulbes. Mažiesiems lankytojams bus smagu pamaitinti pakrantėje laiką leidžiančias antis. O žemę nugulus sniegui ir užšalus ežero vandeniui, takeliu per ledą gali pasiekti Meilės salą. Na, o jei turėsite pačiūžas, tuomet galėsite sukti ratukus įrengtoje čiuožykloje.

Štai atėjo laikas mėgautis gardžiais valgiais!

Bene įdomiausias tarp siūlomų patiekalų kukoras su vištiena ir grybukais. Tai virtų bulvių, miltų, kiaušinių su įdaryta vištiena, svogūniukais ir grybais (forma primena žemaičų blynus) patiekalas. Patiekiamas su sviesto grietinėlės padažu.

Renkantis desertą, akį patraukia Meringa „bindi“ – morenginis pyragaitis su ledais ar „churros“ – ispaniškos spurgytės.

„Navoje“  galima paminėti šeimos šventes, gimtadienius, vestuves, krikštynas ar surengti įmonės pobūvį. Taip čia ruošiami atsisveikinimo pietūs sunkią artimojo netekties valandą. 

Kavinė „Nava“ siūlo pasinaudoti kita paslauga: maisto pristatymas į nurodytą vietą. 

Navos ežeras – aktyvaus sporto renginių susibūrimo vieta.

Vasarą ežero pakrantė sulaukia gausaus būrio turistų, pamėgusių baidarių sportą. Čia plaukimo Verknės upe starto vieta. Perplaukus baidarėmis Navos ežerą, patenkama į Verknės upės vagą. Navos ežere yra galimybė plaukioti ir savaja valtele ar pažvejoti.

Kitapus kelio šiek tiek į kalniuką, Skrebio ežero link, pastebėsite vingiuojančius pažintinius pėsčiųjų takus. Nuo čia galite nukeliauti ir iki pat Velnio duobės, taip vadinamos Lietuvos duobių „karalienės“. Netoli nuo čia yra keturračiams pritaikytos trasos.

Visai šalia yra ir ,,Ąžuolynės“ poilsio pramogų parkas.

Nepasididžiuokite ir užsukite pas mus į ,,Navos smuklę  ant Navos ežero kranto !

Sekite smuklės internetinį puslapį https://www.navossmukle.lt/, sužinokite naujienas.

Facebook: https://www.facebook.com/navossmukle

Loading