Aukštavario piliakalnis

Įmonės žygis” Havi Logistics” Aukštadvaryje!

Įmonės žygis Aukštadvaryje!

Įmonės žygis Aukštadvaryje! 2022-08-06 d. mums buvo patikėta pravesti žygį Aukštadvaryje logistikos įmonei Havi. Mūsų komanda tuč tuojau ėmėsi darbo, suplanavo maršrutą, pasiūlė kuriuos lankomus objektus aplankyti būtų smagiausia, bei suplanavo starto vietą. Įmonės darbuotojai susirinko nuostabų šeštadienio rytą Pusiasalio stovyklavietėje – Aukštadvaryje prie ežero kranto, mėgavosi kariška arbata, užkandžiavo vaisiais, javainiais, trapučiais, obuoliais ir kitomis užkandėlėmis.

Ryto įsimintiniausias momentas yra tas, kad vienas žygeivių ekipažas susidedantis iš trijų žmonių paliko automobilio raktus viduje ir automobilis užsirakino, o jame liko žygeivių drabužiai (dragužiai liko mašinoje, nes Havi kolektyvas ėjo maudytis). Su šypsena Havi įmonė žygeivius aprengė – vieni davė marškinėlius, kiti šortus ir taip išjudėjome link Verknės Senvagės šaltinio. Prisipylę vandens butelius gaivaus ir šalto vandens išjudėjome link Aukštadvario piliakalnio ir meilės tilto. Piliakalnis stūksantis šalia ežero pakerėjo visus. Nebuvo nei vieno abejingo, kuris neliptų į šį milžiną ! Visus momentus amžinome su dronu. Nusileidus nuo piliakalnio mūsų maršrute stūksojo Meilės tiltas. Pavadinimas buvo sugalvotas vietinių gyventojų, tačiau jokios istorijos jis neturėjo. Tačiau užlipus ant tiltelio, kerinčio grožio upelis, čiurlenantys paukščiai reikalavo susikaupti, išgirsti, atsipalaiduoti.

Praėjome ir Aukštadvario dvarą, kuris šiuo metu yra privatizuotas, o jokia veikla jame nevyksta. Paėjus kiek tolėliau, pakelėje stūksojo senovinis Albinavos šulinys – Albinavos įgriuvoje. Ten mes buvome ne vieni, didelė dalis keliautojų taip pat vaikštinėjo Aukštadvario regioninio parko apylinkėse ir mėgavosi lankomu objektu.

Maršruto viduryje mūsų ant Velnio duobės skardžio laukė nukrauti skanaus maisto stalai su karo virtuve ir jos šefu. Graži panorama į Velnio duobę skanus maistas – viskas ko reikia žygeiviui, kad žygis būtų pilnavertis.

Norite, kad suorganizuotume žygį įmonei? Užpildykite formą, kokių paslaugų pageidautumėte žygyje:

Žygiai įmonėms | – Rašyk ir gauk geriausią pasiūlymą ir mes pasirūpinsime jūsų dienos išvyka, kurios nepamirštite visą savo gyvenimą!

Loading