Žygiai užsienyje

TrenkTuras
Pėsčiųjų turas – tai žygiai po dar nepažintas ir neatrastas vietas. Mums patinka žingsniuoti per rudeninių lapų nuauksintą mišką, gerti rudens darganą ir šypsotis žvelgiant į išskrendančių gervių virtines, mums gera bristi per purų, raganų taukais blizgantį sniegą (taip sakydavo mano senelė), apglėbti seną sniego skara apsigaubusią eglę, o vakarop, prieblandai gaubiant miško takelius, pasimėgauti laužo spinduliuojančia šiluma ir puodeliu dar vasarą surinktų žolelių arbatos.
Mums patinka bristi per pavasariu gurgiantį upelį, klausytis kaip tirpdamas traška sniegas, kaip saulė ritasi per bundančias pievas, o sultingos žolės stiebeliai nusidažo žaliai.
Mums gera žingsniuoti per rasotą pievą, kvepiančią medumi, apipintą dūzgiančiomis bitėmis ir plazdančiais drugeliais, panirti į rūke užmigusius tolius, mėgautis ežere atsispindinčiu dangumi, liesti rankomis gėlių žiedlapius ir smilgas.
O ar patinka tai jums? A norite žygiuoti kartu su mumis ir mėgautis pačia nuostabiausia lietuviška gamta? Jeigu taip, tuomet mes kviečiame jus dalyvauti mūsų organizuojamuose žygiuose po Lietuvą. O vietų Lietuvoje tikrai yra nuostabių ir tikrai dar neatrastų.
Atraskime jas kartu, žygiuokime kartu, būkime kartu.

APIE MUS

ŽYGIAI


    Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas