Trakai. Kur pavalgyti? I dalis

Trakai – kibinų istorijos Lietuvoje pradžia 

Trakai – labai populiari, patogi ir puiki istorinė vieta, norinčiam turiningai praleisti laisvalaikį. Jei tu nuspręsi aplankyti ir patyrinėti senąją sostinę – Trakus, tau  tikrai pravers vietų, kur skaniai pavalgyti, sąrašas. Susipažink!

„Senoji kibininė“

Jeigu jau apsilankei Trakuose, tai kokia gi viešnagė nepaskanavus garsiųjų kibinų? Restoraną „Senoji kibininė“ nesunkiai rasi prie Galvės ežero, Karaimų gatvėje 65.

Autentiška ir dvelkianti senove ,,Senosios kibininės“ aplinka bei interjero dizainerio, tapytojo S. Maslovo darbai nukels tave į praeitį.

Kibininės virtuvė tau gali pasiūlyti  įvairiausių kibinų su aviena, jautiena, kiauliena, vištiena, daržovėmis ar varške. O lietuviški patiekalai yra patvirtinti Europos kulinarinio paveldo sertifikatu.

Pasirinkimas iš plataus meniu tikrai nepaliks alkano nei vieno. Čia ir tradiciniai didžkukuliai, ir bulviniai blynai, koldūnai ar kiti karštieji lietuviški mėsos bei žuvies patiekalai.

Restorano šeimininkai būtinai pasiūlys paragauti kavinės deserto „Laumės plaktinis“ ar pagal totorių tradicijas kepamo tikrojo „Šimtalapio“. Šiltuoju sezonu „Senoji kibininė“ pakvies į lauko terasą, iš kurios galėsi gėrėtis Trakų pilimi ir ežerais.

Beje, šioje vietoje vyksta muzikiniai vakarai, rengiami banketai, edukacinės kibinų sukimo pamokos. Yra galimybė užsisakyti maistą norimai šventei paminėti.

Nuoroda į „Senosios kibininės” svetainę – https://www.kibinas.lt/
Nuoroda į facebook: https://www.facebook.com/SenojiKibinine

,,Le Vivier Trakai“

Restoraną surasi priešais ,,Senąją kibinę“, adresu Karaimų g.66a. Pastatas ant kalnelio, nuo kurio atsivers toks pat nuostabus vaizdas į didingą Galvės ežere skendinčią Trakų pilį.

Restoranas ,,Le Vivier“ ypatingas savo provanso dvasia bei europietiška virtuve. Didžiuojasi kvalifikuotais virėjais, sugebančiais pagaminti patiekalus bet kokiam skoniui.

Restoranas apie save skelbia, jog ši vieta sutverta tobuliems renginiams tiek viduje, tiek antro aukšto lauko terasoje. Čia galima surengti uždarą vakarėlį ir įvairius pobūvius, šventes, verslo vakarienes ar konferencijas.

Nuoroda į facebook : https://www.facebook.com/leviviertrakai
Instagram: leviviertrakai

,,Trakų dvarelis“

Tave šiltai sutiks ir kokybiškai aptarnaus Totoriškių ežero pakrantėje, Trakų pilies pašonėje (Karaimų g. 54a) įsikūręs restoranas „Trakų dvarelis“.

Gardus ir išskirtinio skonio maistas, kartu su vynu iš Italijos, Prancūzijos, Čilės, Argentinos, Vokietijos, Naujosios Zelandijos kviečia mėgautis įvairiomis progomis.

Restoranas konferencijoms, seminarams, mokymams, prekių ar paslaugų pristatymams, verslo pietums gali pasiūlyti Kunigaikščių salę, talpinančią 40 asmenų grupes. su vaizdu į Trakų pilį – Krištolinę salę 20 asmenų grupei. Čia galima surengti pietus turistinėms grupėms.

Nuoroda į facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100066774524446
Nuoroda į svetainę: https://www.trakudvarelis.lt/

,,Apvalaus stalo klubas“ ir ,,Bona pizzeria“

Nuostabi vieta ant Galvės ežero kranto, 25 metus puoselėjama savita lietuviškos, šiuolaikinės gastronomijos patirtis, tvarumo idėjos, nuostabiausių virtuvės šefų ruošiami augalinio maisto, mėsos, žuvies patiekalai susipina su didinga istorine patirtimi.

Kiekvienas patiekalas – tai meno kūrinys. O labiausia nustebins, gal net šokiruos, skumbrės ledais, kuriuos amerikiečių žurnalas „Forbes“ įtraukė į 10 keisčiausių ledų dešimtuką.

Tai tam tikras gastronomijos teatras arba unikali gastronominė kelionė! Restoranas pagal profesionalų vertinimus laikomas vienu geriausių visoje Lietuvoje.

Pirmiausia šią vietą renkasi įvairioms šeimos šventėms, vestuvėms, verslo susitikimams. ,,Apvalaus stalo klubas“ gali pasiūlyti keturias sales: bibliotekos, restorano, Bonos ir terasą ant vandens, nakvynę viešbutyje, pirties ir masažo paslaugas, vakaro vedėjus, magijos meistrų pasirodymus ir kt.

,,Bona pizzerijoje“ esi kviečiamas pasimėgauti puikiais kibinais, grilio kepsniais ir gurmaniškomis picomis. Čia siūlomos tokios paslaugos, kaip Bona pusryčiai, ,,Pasimatymas Trakuose už 11 eurų“, maistas išsinešimui, erdvė vaikų gimtadienio šventėms, ,,Draugų pasiūlymas“, kuriuo naudojantis Mindaugo laivais plauksite su 15 proc. nuolaida. O restoranas padovanos „Bona Pizzeria“ kuponus gardžiam maistui už mažesnę kainą.

Nuoroda į svetainę: https://www.asklubas.lt/
Noroda į facebook: https://www.facebook.com/asklubas

,,Markizas“

Nuspręsi rinktis šią vietą? Puiku! Pro kavinės ,,Markizas“ (Karaimų g. 25a ) langus galėsi gėrėtis Galvės ežero panorama. Iš nuolat atsinaujinančio meniu, išsirinksi europietiškų (mėsos, žuvies, griliaus) patiekalų ar karaimiškų kibinų, gaminamų pagal unikalų kavinės receptą. Atsigaivinsi ypatingomis arbatomis ar pasilepinsi gardžiu desertu.

Kiekvieną savaitgalį čia vyksta gyvos muzikos koncertas, o šiltuoju sezonu galėsi pasiplaukioti vandens dviračiais aplink Trakų pilį.

Nuoroda į svetainę: https://markizas.lt/
Nuoroda į facebook: MARKIZAS

Straipsnis. Trakai. Kur pavalgyti? II Dalis


Mes rašome straipsnius.
Jeigu sumastėte aprašyti ir išpublikuoti Lietuvos mastu – kreipkitės. Mes jums padėsime 🙂 KONTAKTAI

Norite rasti gražiausius maršrutus ir keliones?
Visų žygių ir istorinių vietovių aprašymus galite matyti mūsų pagrindime PTuras puslapyje: https://pesciujuturas.lt/
Visus masinius žygius rasite: Masiniai žygiai
Visus solo žygius rasite: Solo žygiai

Loading