Velnio keliais (Aukštadvaris, Trakų raj.)

Šalis

Lietuva

Žygio tipas

Solo

Žygio atstumas (km)

25

Sudėtingumo lygis

Vidutinė

Žygio trukmė

5 val.

Kaina

5,00 4,00

Apie:

Šis žygis yra vienas labiausiai įsimintinų žygių Lietuvoje! Nuo šio žygio prasidėjo pėsčiųjų turo organizacijos pagrindai 🙂 Pirmiausiai buvo suorganizuotas masinis pėsčiųjų žygis Velnio keliu 19, kuriame žygeiviai pamatė begales lankytinų objektų. 2021 metai turėsime jau trečiajį Velnio keliais masinį žygį. Visas maršrutas yra perkeltas į SOLO pėsčiųjų žygį su keliais atkarpų pakeitimais, tam kad nepasiklysti. Nei vienas žygis nėra toks turtingas kaip SOLO Velnio keliais. Beabejo žygio lankytinų objektų skaičius priklauso nuo pasirinktų kilometrų skaičiaus.

Tikriausiai svarstei galimybę vienas, su šeima, su draugais ar poroje, o galbūt su bedražygiais iš įmonės prasieiti savarankiškai maršrutu, kuris yra patikrintas PTuro komandos, bei jos ištikimų žygeivių !

Prasieik išskirtiniame Lietuvos kampelyje – Aukštadvario regioniniame parke!

Aukštadvario regioninis parkas yra rekordininkas pagal reljevo skirtumus, t. y. tu pamatysi daug ežerų, daug įgriuvų, kalvų, miškų – viskas viename ????

Fiksuk akimirkas, dalinkis jomis mūsų facebook žygeivių grupėje PTuras žygeiviai! Vertėtų paminėti, kad šio žygio akcentas ir pavadinimas yra kilęs iš Velnio duobės lankomo objekto.

Velnio duobė tituluojama legendomis ir padavimais apgaubta duobių „Karalienė“ Lietuvoje. Ji paskelbta ne tik Lietuvos Respublikos geologiniu gamtos paminklu, bet ir vienu iš 100 lankomiausių Europos gamtos paminklų. Beje, Velnio duobė, arba Velniaduobė, yra ypatinga mitologinė sakralinė vieta.

Velnio duobė žioji giliai miške, Mergiškių kraštovaizdžio draustinyje, Aukštadvario regioniniame parke. Šis kraštas turi seną ir savitą istoriją bei kultūrą. Pirmieji žmonės čia pradėjo kurtis 3–2 tūkstantmetyje pr. Kr.

 


Vietovės žemėlapis:

Velnio keliais (Aukštadvaris, Trakų raj.)

5,00 4,00

*Registracija atliekama pirkimo metu