Maitinimo įstaigos Aukštadvaryje. Gardu ir skanu, važiuoju sotus !

Tikrai ne kartą esi vykęs iš Trakų Birštono, Prienų kryptimi pro Aukštadvario miestelį. Viliuosi, dalis jūsų aplankėte istorines Aukštadvario apylinkių vietas, galbūt ieškojote vietos, kur galėtumėte gardžiai pavalgyti ar jaukiai pasisėdėti prie puodelio kavos. Jeigu tektų vykti ateityje ir pasijusi jog išalkai, maloniai kviečiu tave apsilankyti maitinimo paslaugas teikiančiose vietose Aukštadvaryje. Maitinimo įstaigos Aukštadvaryje geras pasirinkimas 🙂

NAVOS SMUKLĖ 

  • Vykdamas magistraliniu keliu – Vilnius – Prienai – Marijampolė – įvažiuodamas į legendinį Aukštadvario miestelį, maloniai esi kviečiamas į Navos smuklę.
  • Įsikūrusi be galo vaizdingoje vietoje ant Navos ežero kranto, šalia lankytojų lankomo Kartuvių kalno, Mošos kaime Navos smuklė – I , II , III laukia tavęs nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens
  • Kavinė lankytojus priima visomis savaitės dienomis nuo 11 iki 17 val., o savaitgalį iki 18-19 val.
  • Erdvioje teritorijoje yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, elektromobilių greito įkrovimo stotelė bei patogus krantas pritaikytas maudynėms.

Kavinė pasiūlys maistą išsinešimui ar leis pasisotinti vietoje, jaukioje aplinkoje, paprastais, bet ne prastais tiek šaltaisiais užkandžiais, salotomis, tiek gardžiais karštaisiais patiekalais bei pasilepinti desertais.

Dauguma patiekalų Navoje pradedami ruošti tik gavus užsakymą, todėl tau gali tekti palaukti. Tačiau laikas tikrai neprailgs, nes turėsi puikią progą pasigrožėti atsiveriančia panorama į šviesų, platų Navos ežerą su jame plaukiojančiomis gulbėmis. Galėsi pasivaikščioti ežero pakrante ar pamaitinti pakrantėje laiką leidžiančias antis, o karštą vasaros dieną, suspėsi ir nusimaudyti. O tada laikas mėgautis gardžiais valgiais!

Bene įdomiausias tarp siūlomų patiekalų kukoras su vištiena ir grybukais. Tai virtų bulvių, miltų, kiaušinių su įdaryta vištiena, svogūniukais ir grybais ( forma primena žemaičų blynus) patiekalas. Patiekiamas su sviesto grietinėlės padažu.

Renkantis desertą, akį patraukia Meringa ,,bindi“ – morenginis pyragaitis su ledais ar ,,churros“ – ispaniškos spurgytės.

Navoje galima paminėti šeimos šventes, gimtadienius, vestuves, krikštynas ar surengti įmonės pobūvį. Taip čia ruošiami atsisveikinimo pietūs sunkią artimojo  netekties valandą. 

Kavinė ,,Nava“ siūlo pasinaudoti kita paslauga: maisto pristatymas į nurodytą vietą. 

Domina? Sek internetinį puslapį https://www.navossmukle.lt/
Facebook – https://www.facebook.com/navossmukle

AUKŠTADVARIO KRAUTUVĖLĖ

  • Ne taip seniai, šių metų gegužę, Vilniaus ir Technikumo gatvių sąnkryžoje, nedideliame, raudonomis čerpėmis dengtu stogu pastate, duris atvėrė šauni specializuota maisto ir gėrimų krautuvėlė.
  • Aukštadvario krautuvėlė/picerija siūlo gan platų asortimentą nuo šaltų maisto produktų iki karštų patiekalų.
  • Alkanas neliksi, nes čia tau bus pasiūlyta tiek sriubos, tiek karštųjų patiekalų – blynelių, šašlykas, kijevo kotletas ir kiti. O šiuo metu itin populiarios krosnyje kepamos picos. Gali užeiti tiesog kavos puodeliui su tavo skoniui artimu pyragėliu ar kitu saldėsiu.
  • Į namus gali parsivežti puikių lauktuvių, tokių kaip: pilstomo alaus, įvairių kumpelių, sprandinės ar lašinukų. Įvairių kepinikų, tokių kaip: kanelės, kruasanai, šakotis ar Latte Machiatto skonio pupsiukų.
  • Krautuvėlė nuolat ieško būdų kaip palepinti savo lankytojus. Visai neseniai atsirado itin puiki paslauga: užsakymų pristatymas į namus 🙂

Sudominau? Smalsu? Sek internetinį Facebook žemiau 🙂

Aukštadvario krautuvėlė – FACEBOOK

Restoranas „RESTHOUSE“

Tai naujausia vieta Aukštadvaryje, kviečianti pasimėgauti tik šviežiu maistu, ruošiamu atsižvelgiant į sezoniškumą.

Rugsėjo mėnesį atvėręs duris RestHousas – ramybės namai, įsikūrę gamtos apsuptyje, atokiau nuo miestelio centro.

Restoranas yra prie Aukštadvario užtvankos, netoliese istorinio Pilaitės kalno. Šalia yra visų vasarą mėgiamas ir populiarus paplūdimys.

Virtuvės šefai Ana ir Ričardas su meile ir dideliu dėmesingumu savo lankytojams ruošia nuostabų maistą. Esant didesniam žmonių skaičiui, šeimos šventėms ar darbo vakarėliams, taip pat apsilankymams šventinio laikotarpio metu restoranas „Resthouse“ gali priimti norinčius jums patogiu metu. Tik visa tai reiktų suderinti skambinant telefonu. 

Kviečiu apsilankyti internetinėje svetainėje http://resthouse.lt/ ar puslapyje https://www.facebook.com/resthouse.lt
Tikiu, jog tavęs laukiančios maitinimo vietos patenkins ir didžiausio gurmano poreikius. Apsilankyk, pasmaguriauk ir palik savo atsiliepimus.
Atmink, laukiame tavęs su šeima ar draugais, bičiuliais ar bendradarbiais, giminėmis ar svečiais iš kitų vietovių, kraštų.


Maitinimo įstaigos Aukštadvaryje visada tavęs laukia!


Mes rašome straipsnius.
Jeigu sumastėte aprašyti ir išpublikuoti Lietuvos mastu – kreipkitės. Mes jums padėsime 🙂 KONTAKTAI

Norite rasti gražiausius maršrutus ir keliones?
Visų žygių ir istorinių vietovių aprašymus galite matyti mūsų pagrindime PTuras puslapyje: https://pesciujuturas.lt/
Visus masinius žygius rasite: Masiniai žygiai
Visus solo žygius rasite: Solo žygiai

Loading