fbpx

Kelionė į Prahą, Vieną ir Budapeštą! Ekskursijos, nakvynės viešbučiuose, pusryčiai – 219 €!

Kelionės organizatorius: VŠĮ „Tautos patriotai“ (PTuras)

Ar žinote, kad Praha – Viena – Budapeštas – vadinami „Auksiniu trikampiu“? Kodėl? Miestai turi turtingą istoriją, išlaikę menišką aurą. Viso trys nakvynės viešbučiuose, užtektinai laiko miestų bei jų infrastruktūros apžiūrai, nuostabaus gido pasakojimas apie kiekvieną miesto, kultūros ir istorijos smulkmenę, kuri pakerės jus!

Kelionės programa:

1 diena.

04:00 val. ryto išvyksime iš Vilniaus (Forum palace aikštės, Konstitucijos pr. 26, Vilnius ), 05.30 val. iš Kauno (PC „Mega“), 07:00 val. iš Lazdijų (nuo „Circle K“ degalinės, esančios Lazdijuose šalia žiedo. Tikslią informaciją apie išvykimo vietas rasi čia: kelionių autobusu išvykimo vietos. Keliausime per visą Lenkiją. Nakvosime viešbutyje Hradec Kralovėje.

2 diena.

Pusryčiai. Pats laikas susipažinti su Praha: ekskursijos metu apsilankysime Prahos pilies teritorijoje, kur pamatysime įspūdingą gotikinę Šv. Vito katedrą, pasivaikščiosime pilies kiemuose ir pilį supančiuose parkuose, iš kurių atsiveria nuostabi miesto panorama. Po Prahos pilimi esančiuose šlaituose įsikūrusiame „Mažajame mieste“ pamatysime puošnius Valenšteinų rūmus bei barokinę Šv. Mikalojaus bažnyčią. Perėję Karolio IV pėsčiųjų tiltą, puoštą barokinėmis skulptūromis, pasieksime Senamiestį, kur apsilankysime Senamiesčio aikštėje, pamatysime Rotušę ir unikalų astronominį laikrodį. Laisvas laikas, kurio metu galėsime apsilankyti čekiškoje užeigoje ir paragauti tradicinių patiekalų bei puikaus čekiško alaus. Vakarop vyksime link Austrijos. Nakvynė viešbutyje Brno.

3 diena.

Pusryčiai. Vyksime į imperatoriška prabanga ir elegancija garsėjančią Austrijos sostinę Vieną. Apžvalginės ekskursijos metu apsilankysime miesto simboliu vadinamoje Šv. Stepono katedroje – vienoje didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių. Pasivaikščiosime Hofburge – didžiulę teritoriją miesto centre užimančių imperatorių rūmų teritorijoje. Pamatysime ir Vienos rotušę, garsiąją Vienos operą, Nacionalinį teatrą bei paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei, pastatytą aikštėje tarp identiškų Gamtos istorijos ir Meno istorijos muziejų. Laisvas laikas, kurio metu galėsime pasivaikščioti nuostabiame miesto parke, kuriame yra paminklas valsų karaliui Johanui Štrausui ar tradicinėje Vienos kavinėje išgerti kavos ir paragauti austriško štrudelio. Vėliau: vyksime į Vengrijos sostinę Budapeštą, kur pasigrožėsime miesto panorama nuo Gelerto kalno , grožėdamiesi įspūdingu vakariniu miestu.  Nakvynė viešbutyje Budapešte.

4 diena.

Pusryčiai. Ekskursija Budapešte, kurios metu apsilankysime Budoje ir Pešte – istoriniuose miestuose, kurie tik 1872 metais buvo sujungti į vieną miestą. Ant kalvos įsikūrusioje Budoje pamatysime pilies ansamblį, Karalių rūmus ir Motiejaus bažnyčią, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos. Pasivaikščiosime Žvejų bastione, nuo kurio atsiveria nuostabi miesto panorama, pamatysime įspūdingus neogotikinius Parlamento rūmus kitoje Dunojaus pusėje. XIX a. pastatytu tiltu perėję į Peštą, apsilankysime Šv. Stepono katedroje – vienoje didžiausių ir įspūdingiausių Vengrijos bažnyčių. Taip pat apsilankysime Kalėdinėje mugėje, kur galėsime įsigyti įvairių skanumynų, dovanų, šventinių papuošimų. Pasivaikščiosime Vaci pėsčiųjų gatvele, esant galimybei užsuksime į garsųjį Budapešto centrinį turgų. Metro* vyksime į Didvyrių aikštę. Laisvas laikas, kurio metu norintys galėsite išsimaudyti Sečenio terminių maudyklių komplekse* (pirtys, baseinai po atviru dangumi). Vakare išvyksime namų link. Kelionė per Vengriją, Slovakiją, Lenkiją. Naktis autobuse.          

5 diena.

Toliau keliausime namo ir apie 15–16 val. pasieksime Kauną, Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• Kelionė turistinės klasės, 49 vietų autobusu nurodytu maršrutu; išvykimai iš Vilniaus, Kauno ir Lazdijų;

• Kelionės dokumentų sutvarkymas;

• Kelionės vadovo-gido paslaugos;

• Ekskursinė programa (lietuvių kalba, jeigu gidai vietiniai – rusų, anglų kalbomis);

• 3 nakvynės 3* viešbučiuose (miesto pakraštyje) su pusryčiais;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• Asmeninės išlaidos;

• Pietūs ir vakarienės;

• Draudimas;

• Vietinio gido paslaugos – apie 5 €;

• Lankytiniems mokamiems objektams (pažymėti žvaigždute) reikėtų turėti apie 50 € (į objektus eiti neprivaloma, bet primygtinai rekomenduoju!);

• Priemoka už vienvietį kambarį – 50 €. Paruošiu Tau dar daugiau puikių kelionių autobusu pasiūlymų.

Dėmesio!

• Kelionei BŪTINAS galiojantis asmens dokumentas – asmens tapatybės kortelė arba pasas;

• Prieš įsigydamas kelionę, būtinai susipažink su sutarties sąlygomis, kurias jums paprašius atsiųs organizatorius (pesciujuturas@gmail.com);

• Esant bet kokiems nesklandumams kelionės metu, nedelsiant kreipkis į kelionės vadovą;

• Vietos autobuse paskiriamos AUTOMATIŠKAI pagal pirkimo laiką. Jeigu pasiūlymą įsigysi vos jam atsiradus, sėdėsi autobuso priekyje, jeigu paskutinis – autobuso gale;

• Riboto judrumo žmonėms ši kelionė netinkama;

• Nesusirinkus minimaliam 40 keliautojų skaičiui, organizatorius gali pasiūlyti grąžinti pinigus ir atsisakyti kelionės, arba vykti mažesniu autobusu. Apie kelionės atšaukimą informuosime ne vėliau nei 14 dienų iki kelionės pradžios;

• Kelionės programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis. Nori keliauti? Puiku! Viskas labai paprasta – Suvesk keleivių vardus, pavardes ir kitus reikalaujamus duomenis (gimimo datą, kontaktinį telefono numerį) ir pasirink apmokėjimo būdą. Vietos autobuse rezervuojamos iškart po apmokėjimo. Vaikams taikoma tokia pati kelionės kaina. Beje! Nuo šiol kelionę autobusu galima įsigyti kaip dovaną! Spausk čia, išsirink ir padovanok puikią išvyką! Turi klausimų? Rašyk į pesciujuturas@gmail.com ir PTuro kelionių ekspertai būtinai su tavimi susisieks!